Jakie piwa są najpopularniejsze?

W naszym kraju można spotkać bardzo wielu prawdziwych koneserów piwa. Wielu z nich stawia na komercyjne marki, ale dość duża ich część woli tradycyjne piwa, jakie produkuje browar rzemieślniczy www.trzechkumpli.pl . Według sympatyków te trunki smakują o wiele lepiej i mają więcej charakteru.

55588142199650_960_720(7)
Browar rzemieślniczy to z reguły nieduża firma o ograniczonym zasięgu.

Browar rzemieślniczy to z reguły nieduża firma o ograniczonym zasięgu. Jego wyroby można spotkać w niewielu pubach i sklepach, rzadziej hurtowniach. W samym województwie mazowieckim piwa pochodzące z takiego browaru rzemieślniczego dostępne są tylko w pewnej liczbie miejsc w niektórych miastach.

Miasto w województwie mazowieckim

Miejsca, gdzie można kupić wyroby browaru rzemieślniczego

Łomianki

Piwny Styl 24

Siedlce

Biały Królik

Warszawa

Beczka, Kufle i Kapsle, Cuda na Kiju, Piwny Kolektyw, Chmielarnia Twarda, Chmielarnia Marszałkowska, Chemilarnia Take&Go, Spiskowcy Rozkoszy, Pociąg do Piwa, Same Krafty, Piwna Sprawa, Hopsters, Multitap Bla Bla, Frodo, Cześć, Lemoniadowy Joe, Stacja Grochów, Machinarium, Czarodziejka Gorzałka, Przejście, Małe Piwo, BrewDog, Równonoc, Ergo Bibamus, Beerokracja, Kita Koguta, Yellow Cub, Czeska Pivarnia, Beerhub

Żyrardów

Alkoholowy Zawrót Głowy

Jeśli się nie wie tak naprawdę, gdzie szukać, to trudno trafić w pubie lub sklepie na piwo, które produkuje browar rzemieślniczy. Takich miejsc jest stosunkowo niewiele, dlatego że taki browar rzemieślniczy nie jest miejscem komercyjnym, któremu zależy jedynie na rozgłosie i zyskach, a raczej na dobrym smaku piwa.