Pojęcie transerfingu

Transerfing jest metodą kreowania lepszej wersji naszej rzeczywistości, daje nam możliwości dowolnego, pozytywnego wpływania na nasze życie.

W metodzie stworzonej przez Rosjanina Vadima Zelanda mamy przestrzeń dostępnych wariantów rzeczywistości, spośród których wybieramy wariant najlepszy dla nas oraz naszego życia. Jak korzystać z metody transerfingu? Renomowanym adresem jest.

Metody tej najlepiej uczyć się podczas warsztatów lub sesji indywidualnych. Sesje indywidualne, kiedy spotykamy się z coachem pozwalają na dogłębną analizę naszej sytuacji oraz na dobór odpowiedniego dla nas sposobu postępowania. Ostatecznym celem wszelkich działań w zakresie metody jaką jest transerfing, jest osiągnięcie wymarzonych celów. Aby nauczyć się praktycznego zastosowania metody można skorzystać z warsztatów transerfingu. Warsztaty takie odbywają się w formie stacjonarnej lub zdalnej. Przy szerokim zastosowaniu internetu oraz aplikacji umożliwiających kontakt zdalny, nauka nowej metody nie napotyka już na problem natury logistycznej, nauka na odległość nie stanowi problemu. Patrząc na pozytywne skutki zastosowań technik tej metody można pokusić się o marzenie by nauka ta została wprowadzona do szkół oraz przedszkoli.

Obserwując dzieci można pomyśleć, że znacznie łatwiej niż dorosłym przychodzi im kreowanie nowych przedmiotów lub zdarzeń. Proces kreacji nie stanowi dla nich problemu, podchodzą do niego jak do zabawy, czyli w sposób który jest zalecany przez nauczycieli tej metody – www.metamorfoza.online/transerfing-rzeczywistosci/. Dorosłym osobom proces kreacji oraz utrzymywanie siebie w pozytywnych emocjach może wydawać się znacznie trudniejszy. Jest on trudny zwłaszcza dla osób, które podczas kreacji znajdują się w sytuacji diametralnie różnej od tej, którą chcą wykreować.

Kiedy jeździmy na przykład starym, pordzewiałym, psującym się ciągle autem może okazać się trudnym podtrzymanie wiary, że oto pewnego dnia nowe, nowoczesne i niezawodne auto będzie nasze.
Ale na takie sytuacje transerfing ma swoje techniki.

No Comments

Post a Comment